Plan na jesień: kompostowanie. Dlaczego warto?Kompostowanie. Dla jednych to praktyka stara jak świat, dla innych inicjatywa, która nabrała rozpędu w ostatnim czasie ze względu na trend less waste. Jedno jest pewne – kompostow
Łódź, 21 września 2020 r.Informacja prasowaAtlas konsekwentnie działa na rzecz zrównoważonego rozwojuAtlas, wiodący producent materiałów budowlanych, konsekwentnie działa na rzecz zrównoważonego rozwoju. Oznacza to, że
Bieszczady, Mazury, Białowieża ? to miejsca, z których jesteśmy dumni. Podzielmy się zcałym światem pięknem naszej przyrody. Taką możliwość daje nam niedawno rozpoczętakampania społeczna marki Merrell. Na stronie www.ad
Europejscy konsumenci wymieniają swoje telefony zwykle co 2 lata. Tymczasem średnia długość życia telefonu komórkowego to około 8 lat. Polacy natomiast posiadają dziś ponad 100 mln aparatów telefonicznych. Co zrobić z używ
ENERGA otwiera pierwsze ekologiczne Biuro Obsługi Klienta. Do jego modernizacji i wyposażenia zostały użyte przyjazne środowisku materiały. Wkrótce w innych miastach powstaną kolejne takie placówki. Grupa ENERGA to największ
Kilka lat temu skrótowiec FOMO (fear of missing out) opisujący nerwową potrzebę zerkania co chwilę na smartfon królował w mediach. Wielu z nas identyfikowało się z tym lękiem, karcąc się w duchu za zmarnowany czas przed ekr
materiał prasowy1 października 2019 Unia zaprzecza sama sobie i stawia cele nie do spełnieniaZmiany klimatu to jedne z największych zagrożeń środowiskowych, społecznych, a także ekonomicznych. Europejska Agencja Środowisk
ING Bank Śląski, kolejny raz, dołączy do akcji organizacji WWF – Godzina dla Ziemi. W tegorocznej edycji, 31 marca br., w godzinach 20.30 – 21.30, zgasną iluminacje w budynkach Banku w całym kraju.Godzina dla Ziemi,
Innowacyjność w gospodarce odpadami – to hasło, z którym Veolia Usługi dla Środowiska zaprezentuje swoje doświadczenia i usługi na tegorocznych Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska Poleko, organizowan
Za nami kolejna edycja Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska Poleko w Poznaniu. Tegoroczne Targi minęły pod znakiem rekordowej liczby odwiedzających i rozmów o efektywnym wykorzystaniu zasobów.Poleko to